Zajęcia grupowe pole dance

Zajęcia grupowe POLE DANCE 

Zajęcia grupowe pole dance przeznaczone są dla wszystkich tych , którzy chcą się dobrze bawić w grupie :)  

Grupy są dobierane według poziomów zaawansowania, począwszy od P0 (czyli osób nigdy wcześniej nie mających do czynienia z pole dance) aż po poziom zaawansowany.


KAŻDA OSOBA MA DLA SIEBIE RURKĘ NA CAŁĄ GODZINĘ :) 1 OS - 1 RURA!

Każde zajęcia trwają godzinę (55min), zaczynają się od rozgrzewki a kończą na stretchingu.

Co daje pole dance? 

Pole dance jest sportem bardzo korzystnym nie tylko dla naszego ciała ale i duszy. Podczas zajęć spalamy bardzo dużo kalorii i pobudzamy swój metabolizm, jedno wejście na rurkę spala nawet 10kalorii! a wchodzimy na nią całe zajęcia ;) !

Nigdy nie stoisz, ciągle jesteś w ruchu.

W ciągu zaledwie jednej godziny równocześnie spalasz kalorie, budujesz siłę i elastyczność mieśni oraz poprawiasz kondycję a co najlepsze wszystko podczas świetnej zabawy , która niesamowicie wciąga! :)


Tu nie liczy się wiek! Na zajęcia przychodzą osoby od 8 lat do 40+ i każda daje sobie tak samo dobrze radę! wystarczy chcieć :)

Nie musisz byc szczupła, silna, elastyczna! Z każdymi zajęciami będziesz budować swoją siłę oraz elastyczność :)

Nie musisz potrafić szpagatu! Szpagat jest oczywiście przydatny ale dopiero w późniejszych etapach zaawansowania, ale większość figur da się wykonać także bez szpagatu :) Natomiast będziemy caly czas dążyć do jak najwiekszego rozciągnięcia w tym do szpagatu :)

Nie musisz mieć silnych rąk czy nóg! Zajęcia zaczynamy od prostych pozycji , nie wymagających dużo siły. Z każdymi zajęciami zobaczysz jak coraz łatwiej będziesz wykonywać zadania :) 

DASZ RADĘ! TYLKO SPRÓBUJ ! TERAZ CZAS NA CIEBIE!