Joanna Dawidowska Instruktor

O mnie:

Od zawsze pasja była muzyka i taniec i tak zostało do dziś:)
Zaczęło się od baletu skończyło na pole DANCE:).
Występowałam między innymi w teatrze wybrzeże w Gdańsku i zawodach tanecznych w Polsce.
Jako tancerka formacyjna brałam udział w mistrzostwach polski, które zapoczątkowała wyjazdy na mistrzostwa świata, między innym na Węgry.
Podczas studiów zaczęła trenować u Kasi Cyran i tak tez jest do dziś dalej ćwiczę u Kasi i dalej studiuje :)
W Elite trenuje od 2014, dzięki Kasi oraz warsztatom poszerzyłam i poszerzam swoja wiedzę. Korzystam z każdej okazji, aby doskonalić swoje umiejętności. Obecnie doskonale swoje umiejętności w zakresie akrobatyki, spedycji/ transportu i uczęszczam na mecze piłki ręcznej :) (która także trenowałam:)
Uwielbiam jeździć na nartach, żeglować, gotować, słuchać muzyki, czytać książki i oczywiście jak chyba każda kobieta pójść na zakupy :)
I napić się dobrej kawy przy okazji.
Mam nadzieje, że tak jak i mnie zajęcia będą przynosiły Wam dużo radości i satysfakcji.
Ze nie możliwe stanie się możliwe.
NA JAKICH ZAJĘCIACH MOŻECIE MNIE SPOTKAĆ?:
Prowadzę zajęcia pole dance na poziomie od początkujących do średnio-zaawansowanych :) Dodatkowo prowadzę strerching oraz zajęcia wzmacniające.

Odbyte kursy/warsztaty/osiągnięcia:

   warsztaty pole dance m.in. z Agatą Jarzębowską, Aleksandrą Kiedrowicz, Kamą Nienałtowską, Agnieszką Jurczak, Pantera Blacksmith, Natalia Wojciechowska, Klaudia Nowak, Berenika Nienadowska, Olgą Baidyuk, Iron Izą, Katerina Radianova, lissete krol i terri walsh, Anastasia Sokolova, Paweł Kułaga