Natalia Sulak instruktor

o mnie:

Obserwuj mnie!

Facebook: Natalia Sulak - Pole Dance & Fitness

nstagram: NataliaSulakPoleDancer

Jako dziecko zakochałam się w tańcu, którego różne style towarzyszyły mi przez całe życie, i towarzyszą do dziś. W wieku 7 lat zaczęłam trenować taniec towarzyski, do którego wciąż powracam, jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia z hip-hopu, tańca współczesnego i akrobatyki. Na studiach trenowałam w sekcji cheerleaderskiej, by w końcu wybrać się na pierwsze zajęcia z pole dance'u, które wkrótce stał się moją największą pasją. Szkoliłam się się u różnych trenerów, by wreszcie pod okiem Katarzyny Cyran osiągnąć poziom instruktorski.  Obecnie prowadzę zajęcia w Elite Pole Dance Studio i zarażam innych pasją do tego pięknego sportu. Na swojej stronie Natalia Sulak - Pole Dance & Fitness dokumentuję swój progres oraz obalam mity i staram się rozpowszechniać fakty na temat pole dance'u, i ogólnie sportu oraz zdrowego stylu życia. Korzystam z każdej okazji, aby doskonalić swoje umiejętności jako sportowca oraz trenera. Regularnie uczęszczam na siłownię oraz trenuję akrobatykę, obserwuję swoje postępy i poszerzam swoją wiedzę na temat zdrowego uprawiania sportu.  Prowadzenie zajęć sprawia mi niesamowitą frajdę, daje satysfakcję i motywację do ciągłego doskonalenia się. Nic nie cieszy mnie bardziej niż widok szczęśliwych kursantek po wykonaniu kolejnej, trudniejszej figury. No dobra ;) Tak samo cieszę się wtedy, kiedy to mi uda się wykonać figurę, która kiedyś wydawała się nieosiągalna.

Chętnie poznaję nowe sporty, próbowałam jogi, squasha, łyżwiarstwa, żeglarstwa, narciarstwa, snowboardingu, cross fitu itp. W wolnych chwilach gotuję i piekę dietetyczne (i mniej dietetyczne :) ciasta.

NA KTÓRYCH ZAJĘCIACH SIĘ ZE MNĄ SPOTKACIE?:
Spotkamy się na sali na zajęciach pole dance od poziomu początkującego aż po poziomu zaawansowanego:) Dodatkowo prowadzę także zajęcia yoga wheel oraz stretching :)

szkolenia/warsztaty:

Ukończyłam kurs trenerski Pole Predators w Warszawie gdzie uzupełniłam swoją wiedzę w zakresie planowania treningu, asekuracji, stretchingu, choreografii, oraz wypracowałam własny styl starając się wyciągnąć to co najlepsze od każdego z trenerów.

 Brałam udział w warsztatach m.in. z Patrykiem Rybarskim, Agatą Jarzębowską, Anne-Marie Kot, Aleksandrą Kiedrowicz, Kamą Nienałtowską, Malwiną Ginter-Stenką, Sonią Kajdanowską, Agnieszką Jurczak, Kasią Kwaśniewicz, Kasią Bielecką. 

Można mnie też zobaczyć na pokazach motywacyjnych z grupą Street Workout Trójmiasto.