Anna Jokiel instruktor

o mnie:

Tu możecie sledzić moje osiągnięcia!: 
https://www.instagram.com/ania.jo/
Swoją przygodę z pole dance rozpoczęłam w 2015r Była to miłość od pierwszego siniaka, sposób na pokonanie kompleksów,przełamanie barier i lęków. Elite pole dance studio traktuje jak mój drugi dom,dlatego zawarłam tutaj mnóstwo przyjaźni i na tyle pokochałam ten sport , że postanowiłam dążyć do poziomu instruktorskiego. W 2017r zostałam instruktorem pole dance dzięki zaangażowaniu swojej mentorki i przyjaciólki Katarzyny Cyran . Jestem pozytwną wariatką ,kochająca taniec, moje ulubione zajęcia to pole choreography i Exotic. Uwielbiam wsłuchać się w muzykę i odpłynąć tworząc swoje flow ..tańcząc , czuję że żyje,  choreografie , które tworze wyrażają moje emocje i  myśli   .
W 2016 trenowałam akrobatykę pod okiem wspaniałego trenera Sergiusza Regenta a dodatkowo trenuję także kalistenikę oraz street workout , to czego nauczę się na zajęciach wprowadzam na swoich lekcjach łącząc pole dance z innymi treningami  . Cały czas się rozwijam zdobywając nowe umiejętnosci, na sali treningowej spotkacie mnie prawie codziennie . 

szkolenia/warsztaty:

-szkolenie na instruktora pole dance pod okiem Elite Pole Dance Studio
-comiesieczne warsztaty tematyczne Elite Pole Dance Studio 
- Uczestniczyła w warsztach m.in.z Paweł Kułaga,Aleksandra Kiedrowicz,WHITEPOINTESHOES,Kama Nienałtowska,Patryk Rybarski, Joanna Kwiatkowska,Kasia Kwaśniewicz, Magdaleną Beng,