Instruktorzy

Katarzyna Cyran 

Instruktor Vertical Dance Pole Dance- pole fitness oraz stretching, instruktor strzelctwa sportowego, bojowego oraz dynamicznego, własciciel Elite Pole Dance Studio. 

Ukończyła kurs Vertical Dance Pole Dance z wyróżnieniem. Od lat związana ze sportem m.in. trenowała krav magę, aikido różnego rodzaju fitness, posiada uprawnienia sędziego sportu strzeleckiego,ukończyła kursy pierwszej pomocy .

Zakochana w pole dance , to nie tylko jej praca ale głównie pasja, którą chce zarażać dalej . Ciągle się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje , aby całą swoją wiedzę przekazywać dalej.

Brała udział w licznych pokazach Pole Dance, oraz warsztatach szkoleniowych z pole dance/arobatyki/stretchingu i obozach pole dance  m.in. u Patrykiem Rybarskim, Agatą Jarzębowską , Marlo Fisken, Panthera Blacksmith, Anastasia Sokolova, Bendy Kate,Justine Mc Lucas, Felicity Logan, Lisette Krol & Terri Walsh , Alexander Shchukin, Klaudia Nowak, Ekaterina Rodionova, Jakub Kolasa, Agatą Jarzębowską, Jamilla Deville, Aleksandrą Kiedrowicz , Martyną Wojciechowską itd. 

Zaczynała od prowadzenia zajęć indywiudalnych aż w końcu dzięki wielkiej motywacji rodziny oraz swoich kursantów , otworzyła własne wymarzone studio.

Oprócz pole dance insteresuje się militariami, uwielbia zloty militrane ,taniec, pływanie .Prężnie działa w grupie Street Workout 3 Miasto , występując na pokazach motywacyjnych. Mama dwóch amstaffów i belga ;)

 


Natalia Sulak 

Kinga Kochańska

Instruktor Elite Pole Dance Studio .

Kinga próbowała wielu rodzajów sportów od aerobiku zaczynając, poprzez siłownię, zumbę, taekwondo i na wspinaczce kończąc.

Aż w 2014 roku, dzięki koleżance z uczelni rozpoczeła przygodę z pole dance i….tak poprzez ciężką pracę i wielką pasję doszła do poziomu instruktorskiego.

Wychodząc spod skrzydeł Katarzyny z mega motywacją i zdeterminowaniem do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności trenuje coraz więce
j i z coraz większą pasją do tego sportu.
Opórcz licznych warsztatów w Elite Pole Dance Studio , miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach pole dance z Jakubem Kolasa, Klaudia Nowak , Ekaterina Rodionova , warsztatach ze stania na rękach z Joanną Kwiatkowską, Damianem Kurtybem, Anastasia Sokolova.
Kinga z wielką motywacją podnosi swoje kwalifikacje i z wielkim zaangażowaniem przygotowuje Was do treningu nie tylko siłowego pole dance ale także sexy class i flow :)

Magdalena Zemfler

Instruktor Elite Pole Dance Studio. 

O mnie: Jestem pasjonatką sportu generalnie. Właściwie to uprawiania sportu. Kocham endorfiny, ale przyznam, że sport jest odkryciem mojego dorosłego życia. Do około moich lat 16 patrzyłam ze zgrozą jak ktoś umawiał się na bieganie, np. po to, żeby potem mieć lepszy wynik na sprawdzianie. Szczerze mówiąc nie mieściło mi się to w w głowie. Nie rozumiałam też czym ludzie mogą zachwycać się w jeździe na nartach, do tego przecież jest zimno…!
No a potem coś się zmieniło. Spróbowałam wspinaczki, nart i wtedy się posypało. Jakby to powiedzieć, okazało się, że to jest przyjemne! Jest fajnie w trakcie, jest satysfakcja po. Efekty tzn. umiejętności pojawiają się prędzej niż można się spodziewać. A gdzieś niejako przy okazji sylwetka daje się utrzymać na przyzwoitym poziomie. Jedyny problem to pewna sezonowość tych najprzyjemniejszych sportów - narty tylko zimą, do tego gór w Gdańsku nie ma, kite- tylko, gdy wieje i najlepiej , żeby było ciepło, łyżwy -średnio jeden tydzień w roku, gdy zamarzają stawki (lodowisko to nie to samo), wspinaczka tylko z kimś itp. No i trafiłam na POLE.
Pole dance, pole fitness, rura, rurka... – nazewnictwo zmienne. Zakochałam się na dobre. Trafiło mnie bardziej niż co innego. Okazało się, że jest bardzo „babsko”. Uwielbiam dziewczyny i kobiety. Uważam, że powinnyśmy się wspierać i być dla siebie fajne. Na rurze jest super. Jest świetna atmosfera, mamy wspólne problemy w trakcie treningu- „obciera noga” (boli), „za krótkie ręce” (nie sięgam), „za duży tyłek” (nie chce się zmieścić) itp. :-). to oczywiście bzdury, ale wszystkie je czasem rozumiemy i jesteśmy przekonane, że to dlatego coś nie chce wyjść. Do czasu jak wyjdzie, bo ręka się jakoś wydłużyła, a pupa jednak nie była za duża ;-). Uczysz się wiary w siebie, pokonujesz własne ograniczenia, uczysz się czegoś nowego. To super doświadczenie. I masz je zapewnione praktycznie na każdych zajęciach. To jest prawdziwie satysfakcjonujące.


Moje motto, które kiedyś przeczytałam: „That’s amazing what people can do when they try!”.
To prawda! To rzeczywiście niesamowite i wspaniałe co ludzie potrafią zrobić. Trzeba tylko próbować. Jak mam zrobić jakąś nową trudną figurę, to zawsze sobie to powtarzam. I wiecie co? Działa :-)
Miłośniczka pole dance, od lat amatorsko związana ze sportem:
Sporty wodne: windsurfing, kitesurfing, kurs surfingu, patent żeglarski
Sporty zimowe: narty, snowboard, łyżwy, hokej (podwórkowowo-rodzinny :-))
Kondycyjne: triathlon (¼ IM Malbork 2013 - II miejsce K30-34, triathlon MTB Kartuzy 2015 - II miejsce K open kobiety), bieganie (mój sukces to przebiegnięcie maratonu w Gdańsku 2016 :-) ), aerobik, rolki
Pole dance: warsztaty z Pawłem Kułagą, uczennica Katarzyny Cyran, warsztaty AcroYoga
Poza sportem uwielbia gotowanie, wino, ogród, języki obce, swoje dzieci, męża, siostrę i kota :-)